PROCES PROJEKTOWANIA

Etap 1.

Infobox_info_icon.svg

ZBIERAMY WYTYCZNE

Każdy projekt rozpoczynamy od gromadzenia materiałów. Schematy instalacji elektrycznych, rysunki techniczne lub zdjęcia. Rozmowa z architektem i klientem odnośnie jego wizji artystycznych i wymagań.  Bierzemy pod uwagę wszystkie dane by stworzyć profesjonalny projekt uwzględniającą zarówno aspekty estetyczne jak i techniczne.

Etap 2.

form_icon_25603

PROJEKTUJEMY

Nasz zespół projektowy przeprowadza niezbędne analizy i wyliczania. Wykonujemy symulacje oświetlenia w profesjonalnych programach do obliczeń fotometrycznych. W naszym zakresie leżą również analizy pod kątem aktualnych certyfikatów europejskich. Na życzenie sprawdzamy spełnienie wymagań normatywnych,  oraz dzięki fotorealistycznym wizualizacją potrafimy w zbliżony sposób pokazać wspólną wizję projektowanej przestrzeni. Zapewniamy doradztwo z zakresie doboru optymalnych opraw oświetleniowych i źródeł światła a także wsparcie przy układach sterowania oświetleniem.

Etap 3.

POMAGAMY W REALIZACJI

Obsługę projektu od jego koncepcji aż do realizacji. Pośredniczymy przy sprzedaży opraw oświetleniowych. Na życzenie zapewniamy transport we wskazane miejsce. Współpracujemy z procesjonalnymi firmami wykonawczymi, nadzorujemy montaż dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.